SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Počiatky našej firmy siahajú do roku 1993 keď pán Cibula začal s montážou medziokenných žalúzií . V roku 2009 prešla firma strategickou obmenou. Po návrate zo zahraničnej stáže sa do manažmentu zapojil i Cibula junior. Firma začala s výstavbou sídla so showroomem a výrobnou dielňou..

 

Dnes disponujeme desiatkou pravidelne zaškoľovaných zamestnancov prevažne z rodinných kruhov.

 

Realizujeme dodávku a montáž , všetkých typov tieniacej techniky značky CLIMAX  ako sú žalúzie, rolety , markízy, pergoly a to so 4-ročnou záručnou dobou. Ďalším sortimentom sú garážové brány , balkónové presklenia a siete proti hmyzu.

 

Dnes už štandardom, je pre nás ovládanie motormi , diaľkovými ovládačmi , prípadne doplnenie o rôzne automatické ovládacie prvky.

 

Postupným vývojom trendov a funkčnosti tieniacej techniky sa nosnými prvkami stali exteriérové prvky.

 

Súčasťou skoro každého domu je i garáž. Ponúkame niekoľko typov garážových brán od popredného výrobcu LOMAX.

 

 K všetkým nami ponúkaným produktom poskytujeme záručný i pozáručný servis. Pôsobíme na trhu už tretiu dekádu a to je zárukou spoľahlivosti a stability. Všetci naši zamestnancami sú v trvalom pracovnom pomere , pravidelne školený s podporou sociálneho programu. Väčšinou sa jedná o členov rodiny a tak berieme i zákazníkov. Ako členov rodiny.

 

Aby sme zabezpečili maximálnu pružnosť sústredíme sa len regionálne. Konkrétne v okresoch Partizánske , Prievidza, Topoľčany, Zlaté Moravce a Bánovce nad Bebravou

 

Naším cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám, naším zákazníkom. Priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov.

 


 
 
kontakt
 

ŽALÚZIE CIBULA spol. s.r.o.,

Uherecká cesta 23/37

Malé Uherce

958 03

 

 

kontakt
 

Tel.: 038/7401 460

E-mail: info@zaluzie-cibula.sk

facebook climax   youtube climax

 

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.


Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  038/7401 460
     
  info@zaluzie-cibula.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT