CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Počiatky našej firmy siahajú do roku 1993 keď pán Cibula začal s montážou medziokenných žalúzií . V roku 2009 prešla firma strategickou obmenou. Po návrate zo zahraničnej stáže sa do manažmentu zapojil i Cibula junior. Firma začala s výstavbou sídla so showroomem a výrobnou dielňou..

 

Dnes disponujeme desiatkou pravidelne zaškoľovaných zamestnancov prevažne z rodinných kruhov.

 

Realizujeme dodávku a montáž , všetkých typov tieniacej techniky značky CLIMAX  ako sú žalúzie, rolety , markízy, pergoly a to so 4-ročnou záručnou dobou. Ďalším sortimentom sú garážové brány , balkónové presklenia a siete proti hmyzu.

 

Dnes už štandardom, je pre nás ovládanie motormi , diaľkovými ovládačmi , prípadne doplnenie o rôzne automatické ovládacie prvky.

 

Postupným vývojom trendov a funkčnosti tieniacej techniky sa nosnými prvkami stali exteriérové prvky.

 

Súčasťou skoro každého domu je i garáž. Ponúkame niekoľko typov garážových brán od popredného výrobcu LOMAX.

 

 K všetkým nami ponúkaným produktom poskytujeme záručný i pozáručný servis. Pôsobíme na trhu už tretiu dekádu a to je zárukou spoľahlivosti a stability. Všetci naši zamestnancami sú v trvalom pracovnom pomere , pravidelne školený s podporou sociálneho programu. Väčšinou sa jedná o členov rodiny a tak berieme i zákazníkov. Ako členov rodiny.

 

Aby sme zabezpečili maximálnu pružnosť sústredíme sa len regionálne. Konkrétne v okresoch Partizánske , Prievidza, Topoľčany, Zlaté Moravce a Bánovce nad Bebravou

 

Naším cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám, naším zákazníkom. Priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov.

 


 
 
 
 

ŽALÚZIE CIBULA spol. s.r.o.,

Uherecká cesta 23/37

Malé Uherce

958 03

 

 

facebook climax   youtube climax

 

 

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  038/7401 460
     
  info@zaluzie-cibula.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT